logo
O nas

 

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 1992 r. z chwilą otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży części do maszyn rolniczych.

Aby lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem części. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Na początku naszą ofertę tworzyły wyłącznie części do ciągników polskiej produkcji. Dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: części do sieczkarni John Deere, Claas, Fortschritt ; części do beczkowozów ; części do pras produkcji polskiej ; części do owijarek ; części do ciągników wszystkich marek ; części do kombajnów ziemniaczanych ; części do kombajnów zbożowych ; części do przyczep. Posiadamy również części do wałków przegubowo teleskopowych oraz kompletne wały PTO. Na naszych Klientów czeka towar najbardziej znanych producentów takich jak Claas, Fendt, John Deere, Ursus, Metal-Fach, Sipma, Pronar, Warfama i wiele innych. Każdego dnia rozszerzamy wachlarz produktów zapewniając łatwy wybór poprzez nasz sklep internetowy. 

Części T-088 części do sieczkarni  części do kemperCzęści do siewników Części do pras części do owijarek Części do sieczkarni claas Części Amazone

Największą siłą naszej firmy są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów, tworzą jeden z największych i najczęściej wybierany sklep internetowy w Polsce zajmujący się sprzedażą części do maszyn rolniczych.

    

 

 

 

 

 

 

Części do sieczkarni

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl