Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wał rolujący 2 Prasa Metal-Fach

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poprzedni                                                                                          

WAŁ ROLUJĄCY 2 METAL FACH PRASA _ www.CZESCIROLNICZE.pl

Części do prasy MetalFach - Sklep internetowy 

01 - WAŁ ROLUJĄCY CIENKI WAŁEK Z-562000.071.000 [ZPA0801]

01 - WAŁ ROLUJĄCY       CIENKI WAŁEK          Z-562000.071.000 [ZPA0801]

Pozycja: 01

Kod produktu: ZPA0801

01 - WAŁ ROLUJĄCY CIENKI WAŁEK Z-562000.071.000 [ZPA0801]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 869,00 zł (netto: 706,50 zł )
Szt.

02 - POKRYWA I 2-OTWORY 25D1 [ZPA0802]

02 - POKRYWA I   2-OTWORY 25D1 [ZPA0802]

Kod produktu: ZPA0802

02 - POKRYWA I 2-OTWORY 25D1 [ZPA0802]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 178,00 zł (netto: 144,72 zł )
Szt.

ŁOŻYSKO K 6207 2RS [ŁO62075]

ŁOŻYSKO   K 6207 2RS [ŁO62075]

Kod produktu: ŁO62075

ŁOŻYSKO K 6207 2RS [ŁO62075]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
Szt.

06 - POKRYWA I 3 OTWORY Z-562 000.075.000 [ZPA0806]

06 - POKRYWA I     3 OTWORY         Z-562 000.075.000 [ZPA0806]

Pozycja: 06

Kod produktu: ZPA0806

06 - POKRYWA I 3 OTWORY Z-562 000.075.000 [ZPA0806]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 61,80 zł (netto: 50,24 zł )
Szt.

07 - PODKŁADKA [ZPA1407]

07 - PODKŁADKA [ZPA1407]

Kod produktu: ZPA1407

07 - PODKŁADKA [ZPA1407]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 14,81 zł (netto: 12,04 zł )
Szt.

08 - ŁOŻYSKO K 6208 2RS ZKL (UD208) [ŁO62085]

08 -   ŁOŻYSKO  K 6208 2RS    ZKL    (UD208) [ŁO62085]

Pozycja: 08

Kod produktu: ŁO62085

08 - ŁOŻYSKO K 6208 2RS ZKL (UD208) [ŁO62085]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
Szt.

09 - OBUDOWA ŁOŻYSKA P208 / OPRAWA BLASZANA P-208/ Z-562000.000.080 [ZPA0809]

09 - OBUDOWA ŁOŻYSKA  P208 / OPRAWA BLASZANA P-208/    Z-562000.000.080 [ZPA0809]

Pozycja: 09

Kod produktu: ZPA0809

09 - OBUDOWA ŁOŻYSKA P208 / OPRAWA BLASZANA P-208/ Z-562000.000.080 [ZPA0809]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 34,00 zł (netto: 27,64 zł )
Szt.

13 - KOŁO ŁAŃCUCHOWE 1''16 B-1 Z-22 @38 Z-562000.081.000 [ZPA0913]

13 - KOŁO ŁAŃCUCHOWE  1''16 B-1  Z-22  @38          Z-562000.081.000 [ZPA0913]

Pozycja: 13

Kod produktu: ZPA0913

13 - KOŁO ŁAŃCUCHOWE 1''16 B-1 Z-22 @38 Z-562000.081.000 [ZPA0913]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 173,35 zł (netto: 140,93 zł )
Szt.

WPUST 10* 8* 50 [WP103]

WPUST 10* 8* 50 [WP103]

Kod produktu: WP103

WPUST 10* 8* 50 [WP103]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 1,68 zł (netto: 1,37 zł )
Szt.

38Z PIERŚCIEŃ OSADCZY [PO1038]

38Z             PIERŚCIEŃ OSADCZY [PO1038]

Pozycja: 15

Kod produktu: PO1038

38Z PIERŚCIEŃ OSADCZY [PO1038]

Dostępność: dostępne natychmiast

Cena brutto: 1,00 zł (netto: 0,81 zł )
Szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl